Szeged, Maty-ér. Kultikus helyszín, a múlt heti TCSOB után újból csapatok lepték el a versenypályát, igaz, most klubbokba szerveződve.

3. forduló: Az MMX-Sensas Team megvédte bajnoki címét! 2018 után, 2019-ben is ők voltak a legjobbak a klubcsapatok versenyén. Jó taktikával, nem kockáztatva a pontyokat, minden fordulóban bepontozódó versenyző nélkül tudtak győzni. Így a jövő évi Klubcsapat Világbajnokságon Szerbiában, Újvidéken (Novi Sad) a DTD- csatornán ők képviselhetik hazánkat. Remélem könnyebb lesz a pálya, mint az idén volt Prelogban. Nem meglepetés, hogy az egyéni rangsorban is az ő csapatukban horgászó Horváth László bizonyult a legjobbnak, második helyezett lett Nagy Bendek, míg a harmadik helyre szintén egy MMX-es versenyző, Magyar Balázs érkezett. A klubcsapatok bajnokságán  második helyen a Hungarian Colmic Team, míg a harmadikon a Komárom-Esztergom Megyei Horgász Szövetség csapata végzett. Gratulálunk a dobogósoknak, és sok sikert a bajnokoknak a jövő évi klubcsapat VB-én!

XXVII.KLUBCSAPATOB dobogó 3

Klubcsapat bajnok az MMX-Sensas Team

XXVII.KLUBCSAPATOB dobogó 2

2. helyezett csapat: Hungarian Colmic Team

XXVII.KLUBCSAPATOB dobogó 1

3. helyezett csapat: Komárom-Esztergom Megyei Horgász Szövetség csapata

EREDMÉNYEK CSAPAT:

# Csapat S1 P1 S2 P2 S3 P3 ÖS ÖP
1 MMX - Sensas Team 61050 18 63570 14 61390 15 186010 47
2 Hungarian Colmic Team 48860 36 49850 36 88845 17 187555 89
3 Komárom-Esztergom Megye 64525 19 40390 53 41360 43 146275 115
4 WalterLand-Daiwa Team 48370 45 41655 50 42435 37 132460 132
5 Matchfishing Szarvas 48125 43 40180 47 42950 46,5 131255 136,5
6 Perfect Fishing Team 66605 60 41730 47 42410 42 150745 149
7 Timár Mix Team 34215 58 29865 67,5 45165 35 109245 160,5
8 Timár Mix - Maver Team 36485 51 33280 61 38175 56 107940 168
9 Csépa-Kinizsi HE 31025 65 41530 46 35280 62 107835 173
10 Premiko Team 27980 71 46290 32 31865 72 106135 175
11 Elektromosok SHE – Vasi Vizeken 25115 79 36715 50 42045 48 103875 177
12 MEP - Timár Mix - Békéscsaba 47480 39 56110 57 22080 90 125670 186
13 Maros Mix Team 48075 44 23360 83 31980 61 103415 188
14 Pécsi Horgász Egyesület 32550 65 45445 59 33580 65 111575 189
15 Urfish-Browning Team 29905 74 38920 53 35755 62 104580 189
16 Pilisvörösvári HE 32605 64 31925 64 34635 61 99165 189
17 Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége 32280 66,5 33455 57 32180 69 97915 192,5
18 Szigetköz Horgász Egyesület 40740 52 33715 77,5 32560 69 107015 198,5
19 Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) 32950 60,5 29390 71 32380 68 94720 199,5
20 Special Mix Team 29410 70 34285 61,5 25240 85,5 88935 217
21 Szegedi Herman Ottó HE 24605 80 19925 88 29055 72 73585 240
22 Fish Hunter Team 13030 105 17115 90,5 23430 89 53575 284,5

 

XXVII.KLUBCSAPATOB dobogó 4

EGYÉNI EREDMÉNYEK:

# Név Csapat RH1 S1 P1 RH2 S2 P2 RH3 S3 P3 ÖS ÖP
1 Horváth László MMX - Sensas Team C50 11620 1 A6 12270 2 B27 10930 2 34820 5
2 Nagy Benedek Zsolt Hungarian Colmic Team D85 12360 5 C45 14155 1 E110 45440 1 71955 7
3 Magyar Balázs MMX - Sensas Team D72 12900 4 C51 13090 2 C46 15060 1 41050 7
4 Ujszászi Richárd Hungarian Colmic Team E98 13250 5 E106 13010 3 D73 13650 1 39910 9
5 Nagy Hunor Komárom-Esztergom Megye D76 17745 1 D85 14820 1 B36 7880 8 40445 10
6 Vörös-Torma Attila ifj. MMX - Sensas Team A17 11710 4 D82 12410 3 D70 10360 5 34480 12
7 Ihász József Szigetköz Horgász Egyesület C47 11360 2 A1 22410 1 E94 8370 10 42140 13
8 Kökény József Hungarian Colmic Team C57 7955 6 D69 11480 4 A13 10800 3 30235 13
9 Szász Attila Komárom-Esztergom Megye B25 11670 3 C53 8520 4 E92 9570 7 29760 14
10 Kovács Gergely Perfect Fishing Team B43 8340 6 B38 10000 5 C45 9945 4 28285 15
11 Varga József ifj. Hungarian Colmic Team A12 10290 6 A19 7640 8 C58 11710 2 29640 16
12 Tordai Gábor Elektromosok SHE – Vasi Vizeken D69 8875 9 B27 10400 3 B33 9240 4 28515 16
13 Szilvási Szilárd Zsolt Matchfishing Szarvas B26 9730 4 A10 9125 4 D68 8915 8 27770 16
14 Kovács Zoltán Pécsi Horgász Egyesület E97 9485 9 E109 22810 2 C59 7395 7 39690 18
15 Veres Gábor Matchfishing Szarvas E89 17935 3 B36 9225 7 C60 7040 9 34200 19
16 Fialka György Csépa-Kinizsi HE D73 9735 8 E103 11170 8 E98 11340 3 32245 19
17 Erdei Attila Csaba Maros Mix Team E107 19070 2 B24 5540 13 A4 9055 5 33665 20
18 Molnár László Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége A20 8790 9 C64 5905 9 D80 12100 2 26795 20
19 Csöregi Balázs Timár Mix Team E96 12130 6 A4 6540 12 C50 10060 3 28730 21
20 Ágoston Lajos Perfect Fishing Team E110 44960 1 D75 9235 10 B31 7165 11 61360 22
21 Pintér Zsolt Pécsi Horgász Egyesület C60 4345 16 D80 12780 2 E90 11330 4 28455 22
22 Hamar Ferenc Perfect Fishing Team A22 5115 15 A15 9780 3 D74 10530 4 25425 22
23 Csillag László WalterLand-Daiwa Team D81 13820 2 C48 5470 12 D79 8565 9 27855 23
24 Simon Zoltán Róbert Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) D78 13145 3 B40 7055 10 A12 7385 10 27585 23
25 Walter Tamás WalterLand-Daiwa Team B27 4485 17 B23 14090 1 E91 9935 6 28510 24
26 Nagy András WalterLand-Daiwa Team C54 7095 7 A13 7060 10 A5 8130 7 22285 24
27 Sasvári József Komárom-Esztergom Megye C46 10870 3 A5 5175 16 D75 9925 6 25970 25
28 Varga Bálint Elektromosok SHE – Vasi Vizeken E99 5645 17 A11 7835 7 E97 12960 2 26440 26
29 Buczkó Krisztián Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége B42 7540 8 A9 8410 6 B30 6805 12 22755 26
30 Szigeti Attila Urfish-Browning Team E109 13980 4 D79 10220 8 D81 6880 15 31080 27
31 IFLINGER LÁSZLÓ Pilisvörösvári HE D75 12160 6 E93 9115 11 C47 6970 10 28245 27
32 Kéri Dominik Timár Mix - Maver Team C64 6260 8 E91 11440 7 D78 7825 12 25525 27
33 Hajdú Tamás Special Mix Team A15 10830 5 C66 5875 10,5 E107 7005 12 23710 27,5
34 Fehér János Timár Mix - Maver Team D88 6740 12 D74 5985 15 B28 12915 1 25640 28
35 Magyar Gábor MMX - Sensas Team B35 13220 2 E101 12700 5 hiányzó0 0 22 25920 29
36 Bugyi Zoltán Csépa-Kinizsi HE A14 6895 10 D68 10630 6 A2 7100 13 24625 29
37 Füredi Krisztián MMX - Sensas Team hiányzó0 0 22 B41 13100 2 E109 11100 5 24200 29
38 Monoki László Premiko Team B41 8055 7 B32 7975 8 C54 6055 14 22085 29
39 Holler László MEP - Timár Mix - Békéscsaba A11 9070 8 E110 32940 1 A15 4275 21 46285 30
40 Gortva István Csépa-Kinizsi HE B23 4910 15 C54 8070 5 D85 8210 10 21190 30
41 Timár Dániel Gábor Timár Mix Team C61 5735 10 B26 7475 9 E104 7705 11 20915 30
42 Szákovics Imre MMX - Sensas Team E92 11600 7 hiányzó0 0 22 A9 13940 2 25540 31
43 Szecsei Balázs Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) B39 5915 10 D73 10745 5 D72 6440 16 23100 31
44 Szabó Tibor Matchfishing Szarvas A4 3260 19 D83 8205 12 A10 14620 1 26085 32
45 Péceli János Róbert Premiko Team A18 6320 12 D87 10270 7 B37 6000 13 22590 32
46 Baruta Richárd Timár Mix - Maver Team B44 9340 5 B33 5665 12 C53 5665 15 20670 32
47 Márton Zsolt Premiko Team C59 5010 13 C47 7485 6 D76 7245 13 19740 32
48 Monostori Bence Urfish-Browning Team A21 435 22 B25 10210 4 B24 9050 6 19695 32
49 Vidó Roland Maros Mix Team C48 5900 9 D76 4505 18 C52 8145 5 18550 32
50 Szalai Tamás Mihály Komárom-Esztergom Megye E102 9190 10 E104 8165 14 A14 7810 9 25165 33
51 Haschek Tibor Komárom-Esztergom Megye A1 15050 2 B28 3710 18 C55 6175 13 24935 33
52 Dósa Máté Urfish-Browning Team B29 4235 18 E89 12920 4 C56 6690 11 23845 33
53 Szabó József MEP - Timár Mix - Békéscsaba D77 8385 10 C52 3660 14 E95 9390 9 21435 33
54 Szilágyi Zsolt Matchfishing Szarvas C62 10490 4 E98 7210 16 E106 6500 14 24200 34
55 Faragó György Pilisvörösvári HE C53 8880 5 C57 6565 7 E96 2415 22 17860 34
56 Németh László Pilisvörösvári HE B33 2810 19 D81 7420 13 B25 10480 3 20710 35
57 Hajba Gábor Elektromosok SHE – Vasi Vizeken B38 5140 13 C55 9620 3 C66 4860 19 19620 35
58 Timár Szabolcs Timár Mix Team D83 6190 14 C50 5875 10,5 A20 7320 11 19385 35,5
59 Miloszrdni László Matchfishing Szarvas D84 6710 13 C65 6415 8 B29 5875 14,5 19000 35,5
60 Borda Zsolt Maros Mix Team A19 12240 3 E102 4875 18 E105 6475 15 23590 36
61 Potecz Attila MEP - Timár Mix - Békéscsaba B31 15130 1 A20 6290 14 B34 2115 21 23535 36
62 Kisjuhasz Bence Timár Mix Team B37 5380 12 E90 6975 17 B42 8920 7 21275 36
63 Csomor Péter WalterLand-Daiwa Team A9 17470 1 D88 6180 14 hiányzó0 0 22 23650 37
64 Deák Levente Premiko Team D80 5465 18 A2 8940 5 A8 7060 14 21465 37
65 Tilinger Iván Szigetköz Horgász Egyesület E106 8845 11 E95 1765 21,5 B26 9085 5 19695 37,5
66 Fetter István Pilisvörösvári HE E103 6495 13 A7 4050 18 D67 9370 7 19915 38
67 Széphegyi Máté Timár Mix - Maver Team E104 8355 12 C63 2935 18 A3 8120 8 19410 38
68 Kaló Zoltán Timár Mix Team A6 4780 16 D72 3000 19 D69 11160 3 18940 38
69 Urfi Tamás Urfish-Browning Team D71 8040 11 C60 3515 16 E100 6775 13 18330 40
70 Hovorka Béla Pécsi Horgász Egyesület D67 11280 7 C56 2790 19 B23 5270 16 19340 42
71 Tóth Dávid Szegedi Herman Ottó HE B32 7435 9 C58 3335 17 C49 5450 16 16220 42
72 Mezei Kristóf Timár Mix - Maver Team A5 5790 14 A14 7255 9 E101 3650 20 16695 43
73 Steininger Dávid Szigetköz Horgász Egyesület D74 5605 16 C59 4265 13 A11 6905 15 16775 44
74 Szénási Béla Ifj. WalterLand-Daiwa Team hiányzó0 0 22 E108 8855 13 B32 7865 9 16720 44
75 Nagy Krisztián Hungarian Colmic Team B28 5005 14 B34 3565 20 B35 7245 10 15815 44
76 Csala Tibor Szegedi Herman Ottó HE A7 6015 13 E105 9410 10 D84 3175 22 18600 45
77 Jobbágy Roland Special Mix Team C55 5270 11 E107 9095 12 C65 1620 22 15985 45
78 Katona Tamás Elek Szegedi Herman Ottó HE E93 4090 20 A22 3170 19 A1 8600 6 15860 45
79 Schiffer László Pécsi Horgász Egyesület A10 6800 11 B37 5180 14 D86 3310 20 15290 45
80 Ribi Tamás Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) C51 4680 15 C49 1630 22 C51 7370 8 13680 45
81 Safranka Béla Special Mix Team D86 5760 15 D70 5365 16 B39 5875 14,5 17000 45,5
82 Tamás Viktor Premiko Team hiányzó0 0 22 E92 11620 6 E99 5505 18 17125 46
83 Jerabek Antal Ifj. Special Mix Team B40 2390 20 B29 9280 6 A16 5185 20 16855 46
84 Malavolti Andrea Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége C56 4920 14 E100 3460 20 C57 6245 12 14625 46
85 Bajcsi András WalterLand-Daiwa Team E90 5500 18 hiányzó0 0 22 C62 7940 6 13440 46
86 Smányi Zsolt Maros Mix Team B24 5600 11 A16 6340 13 B44 1075 22 13015 46
87 Serfőző Ádám Csépa-Kinizsi HE E100 5995 14 B31 4680 16 C63 5320 17 15995 47
88 Heimann József Perfect Fishing Team C65 2665 21 hiányzó0 0 22 A22 9470 4 12135 47
89 Malavolti Claudio Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége E108 5855 15,5 D77 8830 11 E89 3045 21 17730 47,5
90 Pfundt Károly Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) E91 5855 15,5 A3 6245 15 B41 5180 17 17280 47,5
91 Kovács Péter Elektromosok SHE – Vasi Vizeken hiányzó0 0 22 E96 8000 15 D71 7855 11 15855 48
92 Zubor Ferenc Csépa-Kinizsi HE C58 3490 18 A18 6980 11 B40 3310 19 13780 48
93 Kele László Szigetköz Horgász Egyesület A8 10220 7 B30 2740 21 D82 3260 21 16220 49
94 Bódi Csaba Szegedi Herman Ottó HE D68 3415 21 D67 2570 20 E93 9450 8 15435 49
95 Lengyel István MEP - Timár Mix - Békéscsaba hiányzó0 0 22 D86 9625 9 D88 4485 18 14110 49
96 Erdődi András MEP - Timár Mix - Békéscsaba E94 9840 8 B43 3595 19 hiányzó0 0 22 13435 49
97 Kolip Péter Perfect Fishing Team hiányzó0 0 22 E97 10020 9 E103 5300 19 15320 50
98 Szénási Béla Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége D79 5175 20 B44 6850 11 A7 3985 22 16010 53
99 Kiss Szabolcs Special Mix Team E95 5160 19 A17 4670 17 D83 5555 17 15385 53
100 Róka Tamás Fish Hunter Team C66 3105 20 B39 4105 17 A18 6570 16 13780 53
101 Marosi István Fish Hunter Team A16 2715 20 C46 3585 15 B38 4000 18 10300 53
102 Smányi Szabolcs Maros Mix Team D87 5265 19 C62 2100 21 D87 7230 14 14595 54
103 Hanuta Ferenc Fish Hunter Team B30 1410 21 D71 5000 17 E108 6035 16 12445 54
104 Szabó István Péter Pilisvörösvári HE A3 2260 21 B42 4775 15 A19 5400 19 12435 55
105 Balázs Bertalan Csaba Szigetköz Horgász Egyesület B34 4710 16 D84 2535 21 C61 4940 18 12185 55
106 Lipták Zsolt MEP - Timár Mix - Békéscsaba C45 5055 12 hiányzó0 0 22 C64 1815 21 6870 55
107 Török Zoltán Gábor Elektromosok SHE – Vasi Vizeken C63 2170 22 hiányzó0 0 22 A6 7130 12 9300 56
108 Dániel Imre Urfish-Browning Team C49 3215 19 A12 2055 21 A21 6360 17 11630 57
109 Baluka Péter Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) A13 3355 17 E99 3715 19 hiányzó0 0 22 7070 58
110 Mészáros Gyula Perfect Fishing Team D70 5525 17 C61 2695 20 hiányzó0 0 22 8220 59
111 Stefánovics János Ferenc Fish Hunter Team E101 2990 22 A8 2660 20 D77 3550 19 9200 61
112 Csővári Tamás Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) hiányzó0 0 22 hiányzó0 0 22 E102 6005 17 6005 61
113 Ballai Ferenc Szegedi Herman Ottó HE C52 3650 17 B35 1440 22 hiányzó0 0 22 5090 61
114 Benkő Tamás Pécsi Horgász Egyesület B36 640 22 A21 1885 22 A17 6275 18 8800 62
115 Sipos Dániel Elektromosok SHE – Vasi Vizeken A2 3285 18 D78 860 22 hiányzó0 0 22 4145 62
116 Uhl István Fish Hunter Team D82 2810 22 E94 1765 21,5 C48 3275 20 7850 63,5
117 Mészáros István Norbert Szegedi Herman Ottó HE hiányzó0 0 22 hiányzó0 0 22 B43 2380 20 2380 64
118 Halász-Szabó Imre Premiko Team E105 3130 21 hiányzó0 0 22 hiányzó0 0 22 3130 65

 

A versenyről vidó összefoglaló készült: XXVII. Klubcsapat OB videó

2. forduló: Az MMX-Sensas Team továbbra is tartja meggyőző fölényét, a 2. és 3. helyért azonban kemény csata várható, hiszen KEMHESZ csapatának és a HUNGARIAN COLMIC TEAM-nek egyaránt 72-72 pontja van.

XXVII.KLUBCSAPATOB2 24

EREDMÉNYEK SZEKTOROK:

  Név Csapat Szektor Hely Fogás
1 Ihász József Szigetköz Horgász Egyesület A 1 22410
2 Horváth László MMX - Sensas Team A 6 12270
3 Hamar Ferenc Perfect Fishing Team A 15 9780
4 Szilvási Szilárd Zsolt Matchfishing Szarvas A 10 9125
5 Deák Levente Premiko Team A 2 8940
6 Buczkó Krisztián Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége A 9 8410
7 Varga Bálint Elektromosok SHE – Vasi Vizeken A 11 7835
8 Varga József ifj. Hungarian Colmic Team A 19 7640
9 Mezei Kristóf Timár Mix - Maver Team A 14 7255
10 Nagy András WalterLand-Daiwa Team A 13 7060
11 Zubor Ferenc Csépa-Kinizsi HE A 18 6980
12 Csöregi Balázs Timár Mix Team A 4 6540
13 Smányi Zsolt Maros Mix Team A 16 6340
14 Potecz Attila MEP - Timár Mix - Békéscsaba A 20 6290
15 Pfundt Károly Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) A 3 6245
16 Sasvári József Komárom-Esztergom Megye A 5 5175
17 Kiss Szabolcs Special Mix Team A 17 4670
18 Fetter István Pilisvörösvári HE A 7 4050
19 Katona Tamás Elek Szegedi Herman Ottó HE A 22 3170
20 Stefánovics János Ferenc Fish Hunter Team A 8 2660
21 Dániel Imre Urfish-Browning Team A 12 2055
22 Benkő Tamás Pécsi Horgász Egyesület A 21 1885
1 Walter Tamás WalterLand-Daiwa Team B 23 14090
2 Füredi Krisztián MMX - Sensas Team B 41 13100
3 Tordai Gábor Elektromosok SHE – Vasi Vizeken B 27 10400
4 Monostori Bence Urfish-Browning Team B 25 10210
5 Kovács Gergely Perfect Fishing Team B 38 10000
6 Jerabek Antal Ifj. Special Mix Team B 29 9280
7 Veres Gábor Matchfishing Szarvas B 36 9225
8 Monoki László Premiko Team B 32 7975
9 Timár Dániel Gábor Timár Mix Team B 26 7475
10 Simon Zoltán Róbert Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) B 40 7055
11 Szénási Béla Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége B 44 6850
12 Baruta Richárd Timár Mix - Maver Team B 33 5665
13 Erdei Attila Csaba Maros Mix Team B 24 5540
14 Schiffer László Pécsi Horgász Egyesület B 37 5180
15 Szabó István Péter Pilisvörösvári HE B 42 4775
16 Serfőző Ádám Csépa-Kinizsi HE B 31 4680
17 Róka Tamás Fish Hunter Team B 39 4105
18 Haschek Tibor Komárom-Esztergom Megye B 28 3710
19 Erdődi András MEP - Timár Mix - Békéscsaba B 43 3595
20 Nagy Krisztián Hungarian Colmic Team B 34 3565
21 Kele  László Szigetköz Horgász Egyesület B 30 2740
22 Ballai Ferenc Szegedi Herman Ottó HE B 35 1440
1 Nagy Benedek Zsolt Hungarian Colmic Team C 45 14155
2 Magyar Balázs MMX - Sensas Team C 51 13090
3 Hajba Gábor Elektromosok SHE – Vasi Vizeken C 55 9620
4 Szász Attila Komárom-Esztergom Megye C 53 8520
5 Gortva István Csépa-Kinizsi HE C 54 8070
6 Márton Zsolt Premiko Team C 47 7485
7 Faragó György Pilisvörösvári HE C 57 6565
8 Miloszrdni László Matchfishing Szarvas C 65 6415
9 Molnár László Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége C 64 5905
10 Timár Szabolcs Timár Mix Team C 50 5875
11 Hajdú Tamás Special Mix Team C 66 5875
12 Csillag László WalterLand-Daiwa Team C 48 5470
13 Steininger Dávid Szigetköz Horgász Egyesület C 59 4265
14 Szabó József MEP - Timár Mix - Békéscsaba C 52 3660
15 Marosi István Fish Hunter Team C 46 3585
16 Urfi Tamás Urfish-Browning Team C 60 3515
17 Tóth Dávid Szegedi Herman Ottó HE C 58 3335
18 Széphegyi Máté Timár Mix - Maver Team C 63 2935
19 Hovorka Béla Pécsi Horgász Egyesület C 56 2790
20 Mészáros Gyula Perfect Fishing Team C 61 2695
21 Smányi Szabolcs Maros Mix Team C 62 2100
22 Ribi Tamás Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) C 49 1630
1 Nagy Hunor Komárom-Esztergom Megye D 85 14820
2 Pintér Zsolt Pécsi Horgász Egyesület D 80 12780
3 Vörös-Torma Attila ifj. MMX - Sensas Team D 82 12410
4 Kökény József Hungarian Colmic Team D 69 11480
5 Szecsei Balázs Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) D 73 10745
6 Bugyi Zoltán Csépa-Kinizsi HE D 68 10630
7 Péceli János Róbert Premiko Team D 87 10270
8 Szigeti Attila Urfish-Browning Team D 79 10220
9 Lengyel István MEP - Timár Mix - Békéscsaba D 86 9625
10 Ágoston Lajos Perfect Fishing Team D 75 9235
11 Malavolti Claudio Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége D 77 8830
12 Szabó Tibor Matchfishing Szarvas D 83 8205
13 Németh László Pilisvörösvári HE D 81 7420
14 Csomor Péter WalterLand-Daiwa Team D 88 6180
15 Fehér János Timár Mix - Maver Team D 74 5985
16 Safranka Béla Special Mix Team D 70 5365
17 Hanuta Ferenc Fish Hunter Team D 71 5000
18 Vidó Roland Maros Mix Team D 76 4505
19 Kaló Zoltán Timár Mix Team D 72 3000
20 Bódi Csaba Szegedi Herman Ottó HE D 67 2570
21 Balázs Bertalan Csaba Szigetköz Horgász Egyesület D 84 2535
22 Sipos Dániel Elektromosok SHE – Vasi Vizeken D 78 860
1 Holler László MEP - Timár Mix - Békéscsaba E 110 32940
2 Kovács Zoltán Pécsi Horgász Egyesület E 109 22810
3 Ujszászi Richárd Hungarian Colmic Team E 106 13010
4 Dósa  Máté Urfish-Browning Team E 89 12920
5 Magyar Gábor MMX - Sensas Team E 101 12700
6 Tamás Viktor Premiko Team E 92 11620
7 Kéri Dominik Timár Mix - Maver Team E 91 11440
8 Fialka György Csépa-Kinizsi HE E 103 11170
9 Kolip Péter Perfect Fishing Team E 97 10020
10 Csala Tibor Szegedi Herman Ottó HE E 105 9410
11 IFLINGER LÁSZLÓ Pilisvörösvári HE E 93 9115
12 Jobbágy Roland Special Mix Team E 107 9095
13 Szénási Béla Ifj. WalterLand-Daiwa Team E 108 8855
14 Szalai Tamás Mihály Komárom-Esztergom Megye E 104 8165
15 Kovács Péter Elektromosok SHE – Vasi Vizeken E 96 8000
16 Szilágyi Zsolt Matchfishing Szarvas E 98 7210
17 Kisjuhasz Bence  Timár Mix Team E 90 6975
18 Borda Zsolt Maros Mix Team E 102 4875
19 Baluka Péter Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) E 99 3715
20 Malavolti Andrea Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége E 100 3460
21 Uhl István Fish Hunter Team E 94 1765
22 Tilinger Iván Szigetköz Horgász Egyesület E 95 1765

 

XXVII.KLUBCSAPATOB2 41 

XXVII.KLUBCSAPATOB2 35

EREDMÉNYEK CSAPAT:

# Csapat S1 P1 S2 P2 ÖS ÖP
1 MMX - Sensas Team 61050 18 63570 14 124620 32
2 Komárom-Esztergom Megye 64525 19 40390 53 104915 72
3 Hungarian Colmic Team 48860 36 49850 36 98710 72
4 Matchfishing Szarvas 48125 43 40180 47 88305 90
5 WalterLand-Daiwa Team 48370 45 41655 50 90025 95
6 MEP - Timár Mix - Békéscsaba 47480 39 56110 57 103590 96
7 Premiko Team 27980 71 46290 32 74270 103
8 Perfect Fishing Team 66605 60 41730 47 108335 107
9 Csépa-Kinizsi HE 31025 65 41530 46 72555 111
10 Timár Mix - Maver Team 36485 51 33280 61 69765 112
11 Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége 32280 66,5 33455 57 65735 123,5
12 Pécsi Horgász Egyesület 32550 65 45445 59 77995 124
13 Timár Mix Team 34215 58 29865 67,5 64080 125,5
14 Maros Mix Team 48075 44 23360 83 71435 127
15 Urfish-Browning Team 29905 74 38920 53 68825 127
16 Pilisvörösvári HE 32605 64 31925 64 64530 128
17 Elektromosok SHE – Vasi Vizeken 25115 79 36715 50 61830 129
18 Szigetköz Horgász Egyesület 40740 52 33715 77,5 74455 129,5
19 Special Mix Team 29410 70 34285 61,5 63695 131,5
20 Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) 32950 60,5 29390 71 62340 131,5
21 Szegedi Herman Ottó HE 24605 80 19925 88 44530 168
22 Fish Hunter Team 13030 105 17115 90,5 30145 195,5

 

XXVII.KLUBCSAPATOB2 40 

1. forduló: Már a múlt heti verseny is mutatta, más ez a pálya, mint amit korábban megszokhattunk. Friss víz, friss halak, megannyi technika. Ebben a tekintetben mindenen kell tudni muzsikálni. Rakósbot, matchbot, spiccbot is szóba jöhet. Voltak, akik a keszegekre, kis kárászokra tette fel a mai napot, ami bizonyos szektorokban nem volt rossz döntés, de összességében is az élre emelhették a csapatot az apróságok.

XXVII.KLUBCSAPATOB1 17

Másutt sliderrel, csúszóra szerelt wagglerrel űzték a pontyokat, nem is eredménytelenül. A szélek, átvágásokkal szembeni helyek ugyanúgy jónak számítanak, mint annak előtte. Az első fordulót az MMX-SENSAS TEAM 18 ponttal zárta, ami ezen a pályán azt gondolom, igen szép eredmény.

XXVII.KLUBCSAPATOB1 22

A második helyen Komárom-Esztergom Megye csapata áll, csupán egyetlen ponttal lemaradva. A harmadik helyen álló HUNGARIAN COLMIC TEAM már 36 pontot gyűjtött, szóval tetemesnek tűnik az élen álló két csapat előnye, de tudni kell, hogy ezen a pályán most bármi megtörténhet! Holnapra ráadásul hidegfront érkezik, széllel, esővel bélelve. Izgalmas lesz tehát a folytatás!

XXVII.KLUBCSAPATOB1 27

EREDMÉNY SZEKTOROK: 

Név Csapat Szektor Hely Fogás
1 Csomor Péter WalterLand-Daiwa Team A 9 17470
2 Haschek Tibor Komárom-Esztergom Megye A 1 15050
3 Borda Zsolt Maros Mix Team A 19 12240
4 Vörös-Torma Attila ifj. MMX - Sensas Team A 17 11710
5 Hajdú Tamás Special Mix Team A 15 10830
6 Varga József ifj. Hungarian Colmic Team A 12 10290
7 Kele  László Szigetköz Horgász Egyesület A 8 10220
8 Holler László MEP - Timár Mix - Békéscsaba A 11 9070
9 Molnár László Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége A 20 8790
10 Bugyi Zoltán Csépa-Kinizsi HE A 14 6895
11 Schiffer László Pécsi Horgász Egyesület A 10 6800
12 Péceli János Róbert Premiko Team A 18 6320
13 Csala Tibor Szegedi Herman Ottó HE A 7 6015
14 Mezei Kristóf Timár Mix - Maver Team A 5 5790
15 Hamar Ferenc Perfect Fishing Team A 22 5115
16 Kaló Zoltán Timár Mix Team A 6 4780
17 Baluka Péter Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) A 13 3355
18 Sipos Dániel Elektromosok SHE – Vasi Vizeken A 2 3285
19 Szabó Tibor Matchfishing Szarvas A 4 3260
20 Marosi István Fish Hunter Team A 16 2715
21 Szabó István Péter Pilisvörösvári HE A 3 2260
22 Monostori Bence Urfish-Browning Team A 21 435
1 Potecz Attila MEP - Timár Mix - Békéscsaba B 31 15130
2 Magyar Gábor MMX - Sensas Team B 35 13220
3 Szász Attila Komárom-Esztergom Megye B 25 11670
4 Szilvási Szilárd Zsolt Matchfishing Szarvas B 26 9730
5 Baruta Richárd Timár Mix - Maver Team B 44 9340
6 Kovács Gergely Perfect Fishing Team B 43 8340
7 Monoki László Premiko Team B 41 8055
8 Buczkó Krisztián Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége B 42 7540
9 Tóth Dávid Szegedi Herman Ottó HE B 32 7435
10 Szecsei Balázs Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) B 39 5915
11 Smányi Zsolt Maros Mix Team B 24 5600
12 Kisjuhasz Bence  Timár Mix Team B 37 5380
13 Hajba Gábor Elektromosok SHE – Vasi Vizeken B 38 5140
14 Nagy Krisztián Hungarian Colmic Team B 28 5005
15 Gortva István Csépa-Kinizsi HE B 23 4910
16 Balázs Bertalan Csaba Szigetköz Horgász Egyesület B 34 4710
17 Walter Tamás WalterLand-Daiwa Team B 27 4485
18 Dósa  Máté Urfish-Browning Team B 29 4235
19 Németh László Pilisvörösvári HE B 33 2810
20 Jerabek Antal Ifj. Special Mix Team B 40 2390
21 Hanuta Ferenc Fish Hunter Team B 30 1410
22 Benkő Tamás Pécsi Horgász Egyesület B 36 640
1 Horváth László MMX - Sensas Team C 50 11620
2 Ihász József Szigetköz Horgász Egyesület C 47 11360
3 Sasvári József Komárom-Esztergom Megye C 46 10870
4 Szilágyi Zsolt Matchfishing Szarvas C 62 10490
5 Faragó György Pilisvörösvári HE C 53 8880
6 Kökény József Hungarian Colmic Team C 57 7955
7 Nagy András WalterLand-Daiwa Team C 54 7095
8 Kéri Dominik Timár Mix - Maver Team C 64 6260
9 Vidó Roland Maros Mix Team C 48 5900
10 Timár Dániel Gábor Timár Mix Team C 61 5735
11 Jobbágy Roland Special Mix Team C 55 5270
12 Lipták Zsolt MEP - Timár Mix - Békéscsaba C 45 5055
13 Márton Zsolt Premiko Team C 59 5010
14 Malavolti Andrea Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége C 56 4920
15 Ribi Tamás Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) C 51 4680
16 Pintér Zsolt Pécsi Horgász Egyesület C 60 4345
17 Ballai Ferenc Szegedi Herman Ottó HE C 52 3650
18 Zubor Ferenc Csépa-Kinizsi HE C 58 3490
19 Dániel Imre Urfish-Browning Team C 49 3215
20 Róka Tamás Fish Hunter Team C 66 3105
21 Heimann József Perfect Fishing Team C 65 2665
22 Török Zoltán Gábor Elektromosok SHE – Vasi Vizeken C 63 2170
1 Nagy Hunor Komárom-Esztergom Megye D 76 17745
2 Csillag László WalterLand-Daiwa Team D 81 13820
3 Simon Zoltán Róbert Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) D 78 13145
4 Magyar Balázs MMX - Sensas Team D 72 12900
5 Nagy Benedek Zsolt Hungarian Colmic Team D 85 12360
6 IFLINGER LÁSZLÓ Pilisvörösvári HE D 75 12160
7 Hovorka Béla Pécsi Horgász Egyesület D 67 11280
8 Fialka György Csépa-Kinizsi HE D 73 9735
9 Tordai Gábor Elektromosok SHE – Vasi Vizeken D 69 8875
10 Szabó József MEP - Timár Mix - Békéscsaba D 77 8385
11 Urfi Tamás Urfish-Browning Team D 71 8040
12 Fehér János Timár Mix - Maver Team D 88 6740
13 Miloszrdni László Matchfishing Szarvas D 84 6710
14 Timár Szabolcs Timár Mix Team D 83 6190
15 Safranka Béla Special Mix Team D 86 5760
16 Steininger Dávid Szigetköz Horgász Egyesület D 74 5605
17 Mészáros Gyula Perfect Fishing Team D 70 5525
18 Deák Levente Premiko Team D 80 5465
19 Smányi Szabolcs Maros Mix Team D 87 5265
20 Szénási Béla Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége D 79 5175
21 Bódi Csaba Szegedi Herman Ottó HE D 68 3415
22 Uhl István Fish Hunter Team D 82 2810
1 Ágoston Lajos Perfect Fishing Team E 110 44960
2 Erdei Attila Csaba Maros Mix Team E 107 19070
3 Veres Gábor Matchfishing Szarvas E 89 17935
4 Szigeti Attila Urfish-Browning Team E 109 13980
5 Ujszászi Richárd Hungarian Colmic Team E 98 13250
6 Csöregi Balázs Timár Mix Team E 96 12130
7 Szákovics Imre MMX - Sensas Team E 92 11600
8 Erdődi András MEP - Timár Mix - Békéscsaba E 94 9840
9 Kovács Zoltán Pécsi Horgász Egyesület E 97 9485
10 Szalai Tamás Mihály Komárom-Esztergom Megye E 102 9190
11 Tilinger Iván Szigetköz Horgász Egyesület E 106 8845
12 Széphegyi Máté Timár Mix - Maver Team E 104 8355
13 Fetter István Pilisvörösvári HE E 103 6495
14 Serfőző Ádám Csépa-Kinizsi HE E 100 5995
15 Pfundt Károly Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) E 91 5855
16 Malavolti Claudio Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége E 108 5855
17 Varga Bálint Elektromosok SHE – Vasi Vizeken E 99 5645
18 Bajcsi András WalterLand-Daiwa Team E 90 5500
19 Kiss Szabolcs Special Mix Team E 95 5160
20 Katona Tamás Elek Szegedi Herman Ottó HE E 93 4090
21 Halász-Szabó Imre Premiko Team E 105 3130
22 Stefánovics János Ferenc Fish Hunter Team E 101 2990

 

XXVII.KLUBCSAPATOB1 43

EREDMÉNYEK CSAPAT:

# CSAPAT S1 P1 ÖS ÖP
1 MMX - Sensas Team 61050 18 61050 18
2 Komárom-Esztergom Megye 64525 19 64525 19
3 Hungarian Colmic Team 48860 36 48860 36
4 MEP - Timár Mix - Békéscsaba 47480 39 47480 39
5 Matchfishing Szarvas 48125 43 48125 43
6 Maros Mix Team 48075 44 48075 44
7 WalterLand-Daiwa Team 48370 45 48370 45
8 Timár Mix - Maver Team 36485 51 36485 51
9 Szigetköz Horgász Egyesület 40740 52 40740 52
10 Timár Mix Team 34215 58 34215 58
11 Perfect Fishing Team 66605 60 66605 60
12 Fővárosi Horgász Egyesületek Szövetsége (FŐHESZ) 32950 60,5 32950 60,5
13 Pilisvörösvári HE 32605 64 32605 64
14 Pécsi Horgász Egyesület 32550 65 32550 65
15 Csépa-Kinizsi HE 31025 65 31025 65
16 Közép Tisza Vidéki Horgász Egyesületek Szövetsége 32280 66,5 32280 66,5
17 Special Mix Team 29410 70 29410 70
18 Premiko Team 27980 71 27980 71
19 Urfish-Browning Team 29905 74 29905 74
20 Elektromosok SHE – Vasi Vizeken 25115 79 25115 79
21 Szegedi Herman Ottó HE 24605 80 24605 80
22 Fish Hunter Team 13030 105 13030 105

 

XXVII.KLUBCSAPATOB1 41