A MOHOSZ 2023. évi országos rendezvény- és versenynaptára - lezárva: 2023. 01. 31.

 

 

MOHOSZ versenynaptár 2023

01. 26–27.

XII. Gödöllői Halászati-Horgászati Szakember Találkozó

Gödöllő, MATE Campus (MATE–HTFA–MOHOSZ rendezvény)

tervezés alatt

X. Nemzeti Horgászsport Gála és Támogatói Bankett

helyszín tervezés alatt

02. 09–12.

XXIX. FeHoVa Szakkiállítás

Budapest, Hungexpo

03. 20.

VII. Halak Napja, II. Halőrök Napja Központi Rendezvény és Ágazati Konferencia

helyszín tervezés alatt

04. 06–08.

X. WalterLand Masters Horgászverseny

Szeged, Maty-ér

04. 07–08.

VIII. Method Feeder Országos Bajnokság, 1-2. elődöntő

Debrecen, Látóképi-víztározó és Dunakeszi, Dunakeszi Kavicsbánya-tó

04. 12–15.

XII. Energofish Harcsafogó Verseny

Kaposvár, Deseda-tó

04. 15–16.

VIII. Method Feeder Országos Bajnokság, 3-4. elődöntő

Kiskunhalas, Ezüst-tó és Gyomaendrőd, Fűzfászugi-holtág

04. 15–16.

LX. Egyéni Országos Bajnokság elődöntő

Szeged, Maty-ér

04. 15–16.

VII. Parti Pergető Országos Bajnokság, 1. elődöntő

helyszín tervezés alatt

04. 19–23.

III. Harcsafogó Országos Bajnokság, 1. forduló

Kisgyalán, Hársasberki-tó

04. 22–23.

VI. Feeder Klubcsapat Világbajnokság

Írország, Castleblayney, Lough Muckno

04. 22–23.

VIII. Method Feeder Országos Bajnokság, 5. elődöntő

Kiskunmajsa, Majsa-tó

04. 22–23.

VII. Parti Pergető Országos Bajnokság, 2. elődöntő

helyszín tervezés alatt

04. 22–28.

IX. Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa (IBCC)

Balaton

04. 29–30.

II. Free Style Rakós Botos Országos Bajnokság, 1. elődöntő

Bátonyterenye, Maconkai-víztározó 3. sz. előtározói versenypálya

04. 29–30.

XIII. Feeder Országos Bajnokság, elődöntő

Debrecen, Látóképi-víztározó és Kaposvár, Deseda-tó

04. 29–30.

XVII. Műlegyező Országos Bajnokság, 1. forduló

helyszín tervezés alatt

05. 06–07.

VIII. Method Feeder Országos Bajnokság, 6-7-8. elődöntő

Nagykanizsa, Csónakázó-tó és Paks 6. sz. versenytó, valamint Koroncó Torma Lake

05. 11–14.

XV. Pontyfogó Országos Bajnokság, 1. forduló (elődöntő)

Kaposvár, Deseda-tó

05. 12–14.

XXXI. Klubcsapat Országos Bajnokság

Kenderes-Bánhalma, Nagykunsági-főcsatorna

05. 13–14.

XX. Parti Pergető Világbajnokság

Bulgária, Devin, Reka Vaca 

05. 19–20.

VIII. Method Feeder Országos Bajnokság, 9-10. elődöntő

Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó és Törökbálint, Törökbálinti horgásztó

05. 20–21.

XXIII. Csónakos Pergető Országos Bajnokság, 1-2. forduló

Szeged–Algyő, Tisza

05. 26–27.

XV. Veterán, V. Masters, XXIV. Mozgáskorlátozott Világbajnokság

Franciaország, Toul, Moselle

05. 26–28.

V. Method Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság

Szeged, Maty-ér

tervezés alatt

XVII. Műlegyező Országos Bajnokság, 2. forduló

helyszín tervezés alatt

06. 01–04.

LX. Egyéni Országos Bajnokság, középdöntő

Kaposvár, Deseda-tó

06. 01–04.

XV. Pontyfogó Országos Bajnokság, 2. forduló (elődöntő)

Fehérvárcsurgó, Fehérvárcsurgói-víztározó

06. 03–04. VIII. Method Feeder Országos Bajnokság, 11. elődöntő

 Maconka, 3. sz. előtározói versenypálya

06. 10–11.

VIII. Method Feeder Országos Bajnokság, 12. elődöntő

 Lukácsháza, Abért-tó

06. 10–11.

VII. Parti Pergető Országos Bajnokság, döntő

Horvátország, Sveta Marija

06. 15–17.

EFTTEX Szakkiállítás

Budapest, Hungexpo

06. 15–18.

XIII. Feeder Országos Bajnokság, középdöntő

Kenderes-Bánhalma, Nagykunsági-főcsatorna

06. 17–18.

II. Free Style Rakós Botos Országos Bajnokság, 2. elődöntő

Székesfehérvár, Hajnal-horgásztó

06. 18–23.

XIX. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC)

Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

06. 24–25.

XXVII. Európa-bajnokság

Magyarország, Kaposvár, Deseda-tó

06. 29. – 07. 02.

XXI. Veterán, VII. Masters Országos Bajnokság

Győr, Rába folyó

06. 29. – 07. 02.

XVII. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság

Győr, Rába folyó

06. 29. – 07. 02.

III. Női Pontyfogó Országos Bajnokság

Paks, 5. sz. versenytó

06. 29. – 07. 02.

II. Utánpótlás U25 Pontyfogó Országos Bajnokság

Paks, 5. sz. versenytó

07. 06–09.

XV. Pontyfogó Országos Bajnokság, 3. forduló (döntő)

Bátonyterenye, Maconkai-víztározó 

07. 08–09.

XII. Feeder Világbajnokság

Szerbia, Bela Crkva, Canal DTD Kajtasovo

07. 13–16.

LVIII. U15, U20, U25 Utánpótlás Országos Bajnokság 1-2-3-4. forduló

Gyomaendrőd, Fűzfászugi-holtág

07. 15–16.

II. Free Style Rakós Botos Országos Bajnokság, 3. elődöntő

Kiskunmajsa, Majsa-tó

07. 22–23.

XLII. Klubcsapat Világbajnokság

Lengyelország, Kluczbork

07. 22–23.

LX. Tagszövetségi Csapat Országos Bajnokság

Szeged, Maty-ér

07. 22–23.

II. Free Style Rakós Botos Országos Bajnokság, 4. elődöntő

Paks, 6. sz. versenytó

07. 27–30.

XLVI. Női Országos Bajnokság

Győr, Iparcsatorna

07. 28–30.

VIII. Method Feeder Országos Bajnokság, középdöntő

Kiskunmajsa, Majsa-tó és Lukácsháza, Abért-tó valamint Törökbálint, Törökbálinti horgásztó

08. 05–06.

II. Free Style Rakós Botos Országos Bajnokság, 5. elődöntő

Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó

08. 05–06.

XV. U25, XXXVI. U20, XXVII. U15 Utánpótlás Világbajnokság

Portugália, Coruche, Sorraria-folyó

08. 10–13.

XIII. Feeder Országos Bajnokság, döntő

Fehérvárcsurgó, Fehérvárcsurgó-víztározó

tervezés alatt

LXV. Casting Országos Bajnokság

Agárd

08. 12–13.

II. Free Style Rakós Botos Országos Bajnokság, 6. elődöntő

Koroncó, Torma Lake

08. 16–18.

II. Női Feeder Országos Bajnokság

Szeged, Maty-ér

08. 17–19.

III. Masters Feeder Országos Bajnokság

Szeged, Maty-ér

08. 17–19.

II. Utánpótlás U25 Feeder Országos Bajnokság

Szeged, Maty-ér

08. 18.

III. MOHOSZ–BHSHE Siketek Úszós Kupa

Szeged, Maty-ér

08. 19.

IV. MOHOSZ–BHSHE Siketek Feeder Kupa

Szeged, Maty-ér

08. 26–27.

XXIX. Női Világbajnokság

Szerbia, Apatin, Duna

08. 28. – 09.02.

XXXIV. Rendőr Horgász Európa Kupa

Németország, Brandenburg, Silokanal

09. 09–10.

XXIII. Csónakos Pergető Országos Bajnokság, 3-4. forduló

Fajsz, Duna

09. 09–10.

LXIX. Nemzetek Világbajnoksága

Spanyolország, Aragon

09. 12–17.

XXVIII. Műlegyező Világbajnokság

Szlovákia, Liptov

09. 14–17.

VIII. Method Feeder Országos Bajnokság döntő

Kiskunhalas, Ezüst-tó

09. 20–23.

XXIII. Pontyfogó Világbajnokság

Franciaország, Lac de Panneciere

09. 20–24.

III. Harcsafogó Országos Bajnokság, 2. forduló

Levelek, Leveleki-tó

09. 23–24.

III. Street Fishing Pergető Országos Bajnokság, 1-2. forduló

Győr

09. 27–29. 

III. Női Pontyfogó Világbajnokság

Franciaország, Lac de Panneciere

09. 28. – 10. 01.

LX. Egyéni Országos Bajnokság, döntő

Debrecen, Látóképi víztározó

09. 29. – 10. 07.

XI. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny (NBBH)

Balaton

10. 05–07.

XIV. Csónakos Pergető Világbajnokság

Lettország, Riga area waters

10. 06–08.

VIII. Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság

Szeged, Maty-ér

10. 13–15.

II. Free Style Rakós Botos Országos Bajnokság, döntő

Kiskunhalas, Ezüst-tó

10. 21–22.

XXIII. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 5-6. forduló

Tisza-tó

10. 28.

VI. Távdobó Országos Bajnokság

Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

11. 04–05.

III. Trout Area Világbajnokság

Litvánia, Vasaknos

11. 11–12.

I. Energofish – Wizard Kupa Csónakos Pergető Verseny

Kaposvár, Deseda-tó

11. 11–12.

III. Street Fishing Világbajnokság

Olaszország, Mantova

11. 11–12.

III. Trout Area Pergető Országos Bajnokság, 1. elődöntő

Győr, MMX-tó

11. 18–19.

III. Trout Area Pergető Országos Bajnokság, 2. elődöntő

Nyírpazony

11. 18–19.

XVII. Műlegyező Országos Bajnokság, 3. forduló

Győr, MMX-tó

11. 18–19.

III. Free Style Method Feeder Világbajnokság

Spanyolország, Valencia

11. 25–26.

III. Trout Area Pergető Országos Bajnokság, döntő

Győr, MMX-tó

12. 09–10.

II. Masters Feeder Világbajnokság

Dél-afrikai Köztársaság, Nyl Dam