IV. Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság versenykiírás

Helyszín: Kunhegyes-Telekhalom Nagykunsági-főcsatorna

A bajnokságra a következő csapatok regisztráltak:

Dovit Feeder Team: Pechnyó Gergely, Bathó János, Bottlik Krisztián, Kovács Gergő, Gógán Dominik, Dávid Szabolcs
Energofish HHNHE Feeder Team: Szabó Bence, Varsányi Miklós, Frankó Zoltán Tibor, Stál Gyula, Ujszászi Dániel, Lázár József
Szúnyog Feeder Team: Tóth József, Anda József, Balog Gábor, Meződi János, Kiss Péter, Illyés Miklós
Haldorádó-Topmix Feeder Team: Döme Gábor, Sipos Gábor Ifj., Papp József, Jerabek Antal Ifj., Varga János, Hepp Krisztián
Maros Mix-WalterLand Feeder Team: Walter Tamás, Sivák Mátyás, Erdei Attila Csaba, Bakó Péter, Csillag László, Vidó Ferenc
Profess Feeder Team: Szegedi Tibor, Renczes Tamás, Károly Attila, Orosz Miklós, Korotki Richárd, Fagyal András
Rive-Perfect Fishing Team: Gábeli Péter, Pető Gábor, Simon Géza, Gyalus István, Szász Sándor, Kéval Tamás
Carp-Zoom-Molnársziget HE: Schmidt Attila Árpád, Tóth Henrik, Kocsis László, Szabó Tamás, Végh Tamás, Bakos Bálint
Timár Mix Team: Timár Szabolcs, Timár Dániel Gábor, Fehér János, Baruta Richárd, Novák János
Pesti Feeder Team: Pesti István, Sipos Ádám, Haska Tamás, Takács Gábor, Kovács Martin, Juhász Csaba ifj, Juhász Csaba
Maros Mix Feeder FC: Ambrus Tibor, Arató Soma Gergely, Bodzsár Norbert Márk, Kálló Kornél, Baluka Péter

Edzésnapok: 2019. augusztus 12–14 (hétfő-szerda) Kötelező edzés: 2019. augusztus 15 /csütörtök/ 10.00-tól 15.00-ig

Haltartó használata csak a kötelező edzésnapon megengedett! A kötelező edzésnapon a versenypályát 17:00 óráig el kell hagyni!

Az bajnokság a hivatalos feeder versenszabályzat szerint történik. Feeder VSZ

Limit:  Az etetőanyag és csali összetételének kizárólag természetes eredetű anyagokból kell állnia, semmilyen fémes eredetű anyag, valamint bojli, paszta, pellet vagy gyurma, illetve műcsali nem használható. Egy fordulóban maximum 12 l etetőanyag (bekevert, áttört, kész, nedves állapotban, beleértve földet, agyagot, kukoricát, magokat, és minden egyéb, a vízi környezetre és a növényzetre ártalmatlan, nem mérgező összetevőt). A versenyen a következő élőcsali felhasználás engedélyezett: 2,5 l élőcsali használható fel, és amely legfeljebb 0,5 liter vízilárvát, ebből legfeljebb 0,25 liter nagyméretű (tűző) szúnyoglárvát, legfeljebb 0,5 liter födigilisztát (beleértve annak valamennyi alfaját) nem összevágott formában tartalmazhat. Ezen a mennyiségen felül a horogra szánt tűző szúnyogot a FiPS által hivatalosan elfogadott tűző szúnyog limitáló edényben. Minden további csalizásra, vagy etetésre szánt (élő)anyagot a F.I.P.Se.d. áttetsző “hivatalos mérődobozában” kell az ellenőrzésre bemutatni. Az etetésre és csalizásra használt vízilárvát legfeljebb két “hivatalos mérődobozban” megosztva lehet az ellenőrzés során bemutatni (pl. 0,25 liter apró, és 0,25 liter tűző szúnyoglárva). Az ellenőrzésre a “hivatalos mérődobozokat” lezárva kell az ellenőrzésre bemutatni, a dobozok fedelét tilos bármilyen módon (pl. ragasztószalaggal) rögzíteni.

Sorsolások helyszíne a büfé előtti terület.

Versenynapok időbeosztása:

1. forduló 2019. augsuztus 16 (péntek)

Regisztráció, megnyitó 7:00-ig  Sorsolás 7:00-tól 1. hangjelzés: Rajthelyek elfoglalása 8:30-tól 2. hangjelzés: 8:55.Etetőanyag és csali limit 5 perc múlva Etetőanyag és csali limit ellenőrzés 9:00-től 3. hangjelzés: Etetés 9:50-től 4. hangjelzés: Verseny kezdete 10:00-tól 5. hangjelzés 14:55Verseny vége előtt 5 perccel 6. hangjelzés: Verseny vége 15:00  Mérlegelés

2. forduló 2019. augusztus 17. (szombat)

Sorsolás 7.00-tól 1. hangjelzés: Rajthelyek elfoglalása 8:30-tól 2. hangjelzés: 8:55.Etetőanyag és csali limit 5 perc múlva. Etetőanyag és csali limit ellenőrzés 9:00-től 3. hangjelzés: Etetés 9:50-től 4. hangjelzés: Verseny kezdete 10:00-tól 5. hangjelzés 14:55Verseny vége előtt 5 perccel 6. hangjelzés: Verseny vége 15:00  Mérlegelés

3.forduló 2019. augusztus 18. (vasárnap)

Sorsolás 7.00-tól 1. hangjelzés: Rajthelyek elfoglalása 8:30-tól 2. hangjelzés: 8:55.Etetőanyag és csali limit 5 perc múlva. Etetőanyag és csali limit ellenőrzés 9:00-től 3. hangjelzés: Etetés 9:50-től 4. hangjelzés: Verseny kezdete 10:00-tól 5. hangjelzés 14:55Verseny vége előtt 5 perccel 6. hangjelzés: Verseny vége 15:00 Mérlegelés

A verseny végén egy ebéd várja a versenyzőket.

Eredményhirdetés 17:00, kérünk minden résztvevőt, hogy jelenlétével tisztelje meg az eredményhirdetést, ahol a banokság első három helyezett klubcsapata serlegeket és érmeket vehet át.

Sorsolás: A szektorok elosztása rács alapján, a szektoron belüli helyek sorsolás kézi húzással történik.

Info: A bajnokságot a Közép-Tiszavidéki Horgász Egyesületek Szövetsége bonyolítja le. Információ: Szénási Béla, Donkó Péter 

Kötelező edzésnap boxai: Minden box 6 fős

Carp-Zoom-Molnársziget HE 1
Pesti Feeder Team 2
Maros Mix Feeder FC 3
Profess Feeder Team 4
MarosMix-WalterLand Feeder Team 5
Haldorádó-Topmix Feeder Team 6
Dovit Feeder Team 7
Rive-Perfect Fishing Team 8
Energofish HHNHE Feder Team 9
Timár Mix Team 10
Szúnyog Feeder Team 11