A MOHOSZ 2020. évi országos rendezvény- és versenynaptára Lezárva: 2020. 05. 15.

 

Országos kiemelt rendezvények

01. 30–31.

X. Gödöllői Halászati, Horgászati Szakember Találkozó – Gödöllő, SZIE

02. 13.

VII. Nemzeti Horgászsport Gála és Támogatói Bankett  – Budapest, Hungexpo

02. 13–16.

XXVII. FeHoVa Szakkiállítás – Budapest, Hungexpo

03. 20.

IV. Halak Napja Központi Rendezvény és Ágazati Konferencia – Balaton Törölve!

05. 21.

A Magyar Horgászat Nagyköveteinek VIII. Találkozója és Horgászversenye –„tervezés alatt” Elhalasztva!

08. 29.

XVI. F&H – Energofish Társasági- és Média Kupa  – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

08. 29.

MA-HAL XLVI. Országos Halfőző Verseny – Zalaegerszeg

09. 21–23.

IV. Országos Halőri Szakmai Verseny és Találkozó –„tervezés alatt”

Világ- és Európa-bajnokságok, országos bajnokságok és kiemelt versenyek

Úszós versenyek

04. 04.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, XVI. Tavaszi Maconka Kupa – 

Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Törölve!

04. 16–18.

IX. Walterland Masters Nemzetközi Horgászverseny  – 

Szeged, Maty-éri evezőspálya Törölve!

05. 02–03.

II. Olasz–Magyar Válogatott Találkozó és Verseny – Kaposvár, Deseda-tó Törölve!

05. 09.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, VIII. Maconkai Majális Kupa – 

Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Törölve!

05. 09–10.

X. Tubertini Kupa – Szeged, Maty-éri evezőspálya Törölve!

05. 30–31.

XX. Maros Mix Kupa–Oravecz István Emlékverseny – Szeged, Maty-éri evezőspálya

06. 06–07.

XIX. Top Mix – Preston kupa – Kaposvár, Deseda-tó

06. 11–14.

LVII. Egyéni Országos Bajnokság elődöntő – Kaposvár, Deseda-tó

06. 13.

V. Kelet-Magyarországi Fogyatékkal Élők Horgász Kupa – 

Mezőkövesd, Hoór-völgyi-víztározó Törölve!

06. 27.

XXII. Tóparti Randevú Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

06. 27–28.

XL. Klubcsapat Világbajnokság – Szerbia, Novi Sad – DTD Canal Törölve!

07. 03–05.

XVIII. Veterán, IV. Masters, XIV. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság 1–2–3. forduló – Szeged, Maty-éri evezőspálya

07. 17–19.

XLIII. Női Országos Bajnokság 1–2–3. forduló  – Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna

07. 17–19.

LV. Utánpótlás Országos Bajnokság 1–2–3. forduló 

U15 és U20 – Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna

07. 17–19.

LV. Utánpótlás Országos Bajnokság 1–2–3. forduló U25 – Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza

07. 18.

VIII. Maconkai Napsugár Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

07. 25–26.

LVII. Tagszövetségi Csapat Országos Bajnokság  – Szeged, Maty-éri evezőspálya

07. 25–26.

XXVI. Európa-bajnokság – Portugália, Coruche Sorraia River Törölve!

08. 07–09.

LV. Utánpótlás Országos Bajnokság 4–5–6. forduló 

U25 – Szolnok, Alcsi-szigeti Holt-Tisza, U15 és U20  – Kunhegyes, Nagykunsági-főcsatorna

08. 08–09.

XXV. U25, XXXIV. U20, XIII. U15 Utánpótlás Világbajnokság – Magyarország, Szolnok – Alcsi-szigeti Holt-Tisza és Kunhegyes – Nagykunsági-főcsatorna Törölve!

08. 14–16.

XLIII. Női Országos Bajnokság 4–5–6. forduló – Szeged, Maty.éri evezőspálya

08. 14–16.

XVIII. Veterán, IV. Masters, XIV. Mozgáskorlátozott Országos Bajnokság 4–5–6. forduló – Szeged, Maty-éri evezőspálya

08. 21–23.

XXVIII. Klubcsapat Országos Bajnokság – Kaposvár, Deseda-tó

08. 22–23.

XXVII. Női Világbajnokság – Hollandia,  Almere – Lage Vaart Törölve!

08. 29–30.

IV. Alpok–Adria Kupa (utánpótlás nemzetközi verseny) – Szlovénia

09. 05–06.

XXXIII. Rendőr Horgász Európa Bajnokság  – 

Németország, Brandenburg – Silokanal Törölve!

09. 12–13.

LXVII. Nemzetek Világbajnoksága  – 

Olaszország, Peschiera del Garda – Mincio River Törölve!

09. 12–13.

VI. Colmic Kupa – Szeged, Maty-éri evezőspálya Áthelyezés alatt!

09. 19.

VIII. Vízparti Varázslat Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

09. 24–27.

LVII. Egyéni Országos Bajnokság döntő – Sukoró, Velencei-evezőspálya vagy Tiszakécske, Holt-Tisza

10. 16–17.

XIII. Veterán, III. Masters, XXII. Mozgáskorlátozott Világbajnokság – 

Szlovénia, Radece – Sava River  Törölve!

10. 18.

XVI. EA Kupa  – Szeged, Maty-éri evezőspálya

Pontyfogó versenyek

04. 16–19.

XV. Tavaszi Maconka Nemzetközi Bojlis Kupa (MIBC) – 

Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Törölve!

06. 07–12.

I. Maconka-Mix Bojlis Szuperkupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Új!

06. 18–21.

XII. Pontyfogó Országos Bajnokság 1. forduló – Fehérvárcsurgói-víztározó

06. 22–28.

IV. Deseda Open Carp Cup – Kaposvár, Deseda-tó

07. 02–05.

XII. Pontyfogó Országos Bajnokság 2. forduló – Kaposvár, Deseda-tó

08. 13–16.

XII. Pontyfogó Országos Bajnokság 3. forduló – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

09. 06–11.

XVIII. Professzionális Bojlis Európa Kupa (EPBC), XXXIII. Maconka Kupa – 

Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

09. 23–26.

XXII. Pontyfogó Világbajnokság – Ukrajna, Oblas Prylbychi – Trident Lake Törölve!

10. 01–10.

VII. Nemzetközi Balatoni Bojlis Horgászverseny (NBBH) – Balaton

10. 22–28.

VI. Nemzetközi Balatoni Pontyfogó Kupa (IBCC) – Balaton

Feeder versenyek

04. 04.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 1. forduló, XVI. Tavaszi Maconka Kupa – 

Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Törölve!

04. 04.

X. Carp Zoom Feeder Kupa – Fehérvárcsurgó, Fehérvárcsurgói-víztározó Törölve!

04. 11–12.

X. Maros Mix Feeder Kupa – Szeged, Maty-éri evezőspálya Törölve!

05. 09.

VIII. Maconka Barátai Szuperkupa 2. forduló, VIII. Maconkai Majális Kupa – 

Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Törölve!

05. 23–24.

VII. Top Mix – Preston Feeder Kupa – Kaposvár, Deseda-tó

05. 29–31.

V. Method Feeder Országos Bajnokság elődöntő 2. – 

Lukácsháza, Abért-tó; Debrecen, Látóképi-víztározó

06. 05–07.

V. Method Feeder Országos Bajnokság elődöntő 1. – Székesfehérvár, Palotavárosi Felső-tó; Kiskunhalas, Ezüst-tó; Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó

06. 20–21.

X. Tubertini Feeder Kupa – Szeged, Maty-éri evezőspálya

06. 25–28.

X. Feeder Országos Bajnokság elődöntő – Debrecen, Látóképi-víztározó

07. 10–12.

X. Feeder Világbajnokság – 

Franciaország, Rieux – La Vilane River  Törölve!

07. 10–12.

II. Method Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság – Szeged, Maty-éri evezőspálya

07. 18.

VIII. Napsugár Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

07. 31–08. 02.

V. Feeder Klubcsapat Országos Bajnokság – Debrecen, Látóképi-víztározó

07.  31-08–02.

III. Adria-Dunamenti Nemzetközi Feeder Kupa  – Horvátország

08. 27–30.

X. Feeder Országos Bajnokság döntő – Gyomaendrőd, Fűzfás-zugi-holtág

09. 19.

VIII. Vízparti Varázslat Kupa – Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

09. 25–27.

VI. Hethland Feeder Kupa – Zamárdi, Balaton

09. 26–27.

III. Csali Hungária Method Feeder Kupa – Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó

09. 26–27.

Hallássérültek Feeder Európa Kupája – Spanyolország Törölve!

10. 02–04.

V. Method Feeder Országos Bajnokság döntő – Nagybajom, Ötös-Hárs-víztározó

10. 15–17.

II. Walterland Daiwa Masters – Szeged, Maty-éri evezőspálya

10. 18.

XVI. EA Kupa  – Szeged, Maty-éri evezőspálya

10. 24–25.

IV. Feeder Klubcsapat Világbajnokság – Bulgária, Plovdiv – Rowing Canal Törölve!

11. 07–08.

I. Fisheries Method Feeder Világbajnokság  – 

Magyarország,  Bátonyterenye, Maconkai-víztározó Törölve!

Pergető, harcsafogó és műlegyező versenyek

04. 17–18.

IX. Energofish Harcsafogó Verseny – Kaposvár, Deseda-tó Törölve!

04. 25–26.

XVIII. Parti Pergető Világbajnokság  – 

Portugália, Arcos de Valdevez  – Vez River  Törölve!

05. 09–10.

XX. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 1–2. forduló – 

Ráckevei-Duna-ág Törölve!

05. 17.

XIV. Műlegyező Országos Bajnokság 1. forduló – Gaja-patak

05. 30–31.

XIV. Műlegyező Országos Bajnokság 2. forduló – Hámori-tó

06. 06–07.

IV. Parti Pergető Országos Bajnokság 1. elődöntő – Gaja-patak

06. 13–14.

IV. Parti Pergető Országos Bajnokság 2. elődöntő – Gaja-patak

06. 13–14.

IX. Pergető Triatlon 1. forduló – Mohács, Duna

06. 20–21.

IV. Parti Pergető Országos Bajnokság döntő – Gaja-patak

07. 11–12.

IX. Pergető Triatlon 2. forduló – Kalocsa, Duna

08. 01–02.

IX. Pergető Triatlon 3. forduló – Tiszaroff, Tisza

08. 14–16.

XX. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 1–3. forduló – Szeged, Tisza

08. 11–18.

XXVI. Műlegyező Világbajnokság – Finnország – Kuusamo Törölve!

09. 05–06.

V. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) 1. selejtező – 

Abádszalók-Kisköre, Tisza-tó

09. 18–20.

XX. Csónakos Pergető Országos Bajnokság 4–6. forduló –

Abádszalók, Tisza-tó

09. 26–27.

XIV. Műlegyező Országos Bajnokság 3. forduló – Répce

09. 26–27.

V. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) 2. selejtező – 

Debrecen, Látóképi-víztározó

10. 04.

X. Daiwa Csónakos Pergető Kupa – Kaposvár, Deseda-tó

10. 08–10.

XIII. Csónakos Pergető Világbajnokság – 

Lengyelország, Warsaw – Zegrzynski Lake Törölve!

10. 17–18.

V. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) 3. selejtező – 

Tiszafüred, Tisza-tó

11. 07–08.

III. Energofish L&K Kupa Csónakos Pergető Verseny – 

Kaposvár, Deseda-tó, Bugaszegi-tó

11. 14–15.

V. Nemzetközi Műcsalis Ragadozóhalfogó Torna (IPCC) döntő – 

Bátonyterenye, Maconkai-víztározó

Casting és távdobó versenyek

09. 02–06.

Casting Világbajnokság – Svédország, Karlshamn Törölve!

09. 26–27.

LXII. Casting Országos Bajnokság – Agárd

10. 18.

III. Távdobó Országos Bajnokság – Bátonyterenye–Maconka

 

Az aktuális versennaptár letölthető az oldal alján található LETÖLTÉSEK menüpont alatt: