Az összesített végeredmény 1.–6. fordulók alapján:

  

III. Masters OB. 1.-6. forduló - Nagykunsági-főcsatorna
 #
név S1 P1 S2 P2 S3 P3 S4 P4 S5 P5 S6 P6 össz. pont
1
Papp József 12650 1 12760 1 9970 2 5700 2 7175 1 5865 1 54120 8
2 Erdei Attila Csaba 10050 2 8400 2 9085 3 5660 1 5300 2 5795 1 44290 11
3 Heimann József 11260 2 9735 1 8485 1 8040 1 5830 3 2785 5 46135 13
4 Ambrus Tibor 11310 1 6540 3 12240 1 2490 3 6585 2 2655 6 41820 16
5 Malavolti Claudio 7900 3 8245 2 7140 4 4625 3 3815 7 4935 2 36660 21
6 Faragó Róbert 6845 5 7270 3 7640 3 1975 4 4545 4 5125 2 33400 21
7 Serman László 9285 3 6940 4 7660 2 3130 6 4445 5 4725 3 36185 23
8 Timár Gábor 6415 6 6505 5 6690 4 4480 2 4900 3 3360 3 32350 23
9 Nyári Tamás 6305 4 4805 9 6800 5 3335 5 5445 1 2000 7 28690 31
10 Gyurkovics Gyula 7225 4 5680 6 5295 6 3395 4 1555 10 3505 4 26655 34
11 Kovács József 4475 6 4595 5 4560 7 1710 6 4700 4 1745 7 21785 35
12 Varga Albert István 4930 5 5660 7 6490 5 1865 5 1940 8 1625 8 22510 38
13 Farkas Zoltán 5010 8,5 4850 4 4380 7 830 10 3615 6 2980 4 21665 39,5
14 Kassai János 5335 7 3610 6 5290 6 1275 8 4295 6 1995 8 21800 41
15 Bánhegyi Zoltán 3530 8 2480 7 3165 8,5 890 9 1170 8 1765 6 13000 46,5
16 Lengyel István 3840 10 2200 8 4075 8 1375 7 785 9 2300 5 14575 47
17 Mike József László 4045 7 2475 10 4045 9 1550 7 2440 7 1030 9 15585 49
18 Romsics László 5010 8,5 2175 9 2970 10 1545 8 4475 5 1575 9 17750 49,5
19 Harcsa-Halász Pál 3115 9 4860 8 3165 8,5 1015 9 1735 9 935 10 14825 53,5
20 Andrási László 1600 10 2105 10 1 10 0 10 0 10 0 10 3706 60

 

XVII. Veterán OB 1-6. forduló - Nagykunsági-főcsatorna
 #
név S1 P1 S2 P2 S3 P3 S4 P4 S5 P5 S6 P6 össz. pont
1
Szénási Béla 7280 2 6225 3 7165 2 7070 1 6195 1 6150 1 40085 10
2 Czakó János 11620 1 6880 2 4810 4 5495 2 7245 1 5755 1 41805 11
3 Varga József 6650 3 7995 1 8280 1 6985 2 6080 2 5525 2 41515 11
4 Temesváry Gyula Ferenc 6055 2 9210 2 5120 3 7410 1 5370 3 5185 2 38350 13
5 Jónás György 6640 1 9400 1 6255 2 5050 3 4780 4 3840 3 35965 14
6 Zsíros András László 5640 3 4380 5 8840 1 3670 3 4390 5 2800 6 29720 23
7 Pausits Imre 5100 4 6030 3 5105 3 4555 4 3895 7 3715 5 28400 26
8 Körei Ferenc 5630 4 4765 4 2290 5 3195 4 4335 6 4955 3 25170 26
9 Benyó János 2810 6 3295 5 3980 4 2695 6 4625 4 4130 4 21535 29
10 Bokor Imre 3560 5 3310 4 2530 7 3470 5 2585 6 3565 4 19020 31
11 Zahorán György 5155 5 2920 6 2805 6 2910 5 4655 3 2465 7 20910 32
12 Rudnay Attila 2375 7 1460 7 920 7 3120 6 5725 2 2600 6 16200 35
13 Gurisatti Gyula 2225 7 2530 6 3735 5 1200 7 3810 5 2410 7 15910 37
14 Hallmann Tibor 3630 6 1870 7 1225 6 1190 7 1945 7 3100 5 12960 38

 

XIII. Mozgáskorlátozott OB. 1.-6. forduló - Nagykunsági-főcsatorna
 #
név S1 P1 S2 P2 S3 P3 S4 P4 S5 P5 S6 P6 össz. pont
1
Gurisatti Gyula ifj. 6275 4 6105 2 6285 3 5740 1 3710 3 3090 5 31205 18
2 Jéger Szabolcs 8375 2 5375 5 6490 2 4325 5 3535 4 4190 1 32290 19
3 Csala Tibor 6090 5 5985 3 5825 4,5 5615 2 3795 2 3345 4 30655 20,5
4 Jámbor János 9415 1 5540 4 3580 9 4165 6 5120 1 3465 2 31285 23
5 Galambos Sándor 4960 6 6585 1 5550 6 5260 3 3000 5 3385 3 28740 24
6 Varga Tamás 7580 3 5280 6 6535 1 4945 4 2410 6 2730 6 29480 26
7 Szendrei Attila 2875 9 2900 8 5120 7 3490 7 2220 7 1770 7 18375 45
8 Molnár László 3305 8 2450 9 5825 4,5 0 11 0 11 0 11 11580 54,5
9 Samu Zsolt Imre 4880 7 3645 7 4690 8 0 11 0 11 0 11 13215 55
10 Sebők Lajos 1165 11 10 11 10 11 375 8 445 8 130 8 2135 57
11 Csike István 2470 10 2290 10 3115 10 0 11 0 11 0 11 7875 63

 

A 4–6. forduló dobogósai:

III. Masters OB. 4.-6. forduló - Nagykunsági-főcsatorna
 #
név S1 P1 S2 P2 S3 P3 össz. pont
1
Papp József 5700 2 7175 1 5865 1 18740 4
2 Erdei Attila Csaba 5660 1 5300 2 5795 1 16755 4
3 Timár Gábor 4480 2 4900 3 3360 3 12740 8
4 Heimann József 8040 1 5830 3 2785 5 16655 9
5 Faragó Róbert 1975 4 4545 4 5125 2 11645 10
6 Ambrus Tibor 2490 3 6585 2 2655 6 11730 11
7 Malavolti Claudio 4625 3 3815 7 4935 2 13375 12
8 Nyári Tamás 3335 5 5445 1 2000 7 10780 13
9 Serman László 3130 6 4445 5 4725 3 12300 14
10 Kovács József 1710 6 4700 4 1745 7 8155 17
11 Gyurkovics Gyula 3395 4 1555 10 3505 4 8455 18
12 Farkas Zoltán 830 10 3615 6 2980 4 7425 20
13 Varga Albert István 1865 5 1940 8 1625 8 5430 21
14 Lengyel István 1375 7 785 9 2300 5 4460 21
15 Romsics László 1545 8 4475 5 1575 9 7595 22
16 Kassai János 1275 8 4295 6 1995 8 7565 22
17 Mike József László 1550 7 2440 7 1030 9 5020 23
18 Bánhegyi Zoltán 890 9 1170 8 1765 6 3825 23
19 Harcsa-Halász Pál 1015 9 1735 9 935 10 3685 28

 

XVII. Veterán OB 4.-5.-6. ford - Nagykunsági-főcsatorna
 #
név S1 P1 S2 P2 S3 P3 össz. pont
1
Szénási Béla 7070 1 6195 1 6150 1 19415 3
2 Czakó János 5495 2 7245 1 5755 1 18495 4
3 Varga József 6985 2 6080 2 5525 2 18590 6
4 Temesváry Gyula Ferenc 7410 1 5370 3 5185 2 17965 6
5 Jónás György 5050 3 4780 4 3840 3 13670 10
6 Körei Ferenc 3195 4 4335 6 4955 3 12485 13
7 Benyó János 2695 6 4625 4 4130 4 11450 14
8 Rudnay Attila 3120 6 5725 2 2600 6 11445 14
9 Zsíros András László 3670 3 4390 5 2800 6 10860 14
10 Zahorán György 2910 5 4655 3 2465 7 10030 15
11 Bokor Imre 3470 5 2585 6 3565 4 9620 15
12 Pausits Imre 4555 4 3895 7 3715 5 12165 16
13 Gurisatti Gyula 1200 7 3810 5 2410 7 7420 19
14 Hallmann Tibor 1190 7 1945 7 3100 5 6235 19

 

XIII. Mozgáskorlátozott OB. 4.-6. forduló - Nagykunsági-főcsatorna
 #
név S1 P1 S2 P2 S3 P3 össz. pont
1
Csala Tibor 5615 2 3795 2 3345 4 12755 8
2 Jámbor János 4165 6 5120 1 3465 2 12750 9
3 Gurisatti Gyula ifj. 5740 1 3710 3 3090 5 12540 9
4 Jéger Szabolcs 4325 5 3535 4 4190 1 12050 10
5 Galambos Sándor 5260 3 3000 5 3385 3 11645 11
6 Varga Tamás 4945 4 2410 6 2730 6 10085 16
7 Szendrei Attila 3490 7 2220 7 1770 7 7480 21
8 Sebők Lajos 375 8 445 8 130 8 950 24